Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Kültürden ticarete, işbirliğinden tecrübe paylaşımına kadar gücü ikiye katlamak, Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Kardeş belediye protokolü imzalayarak farklı ülkelerdeki, Farklı kentlerin temsilcilerini buluşturmak, İş adamlarını bir araya getirmek ve proje geliştirmeleri için teşvik etmek, Gelişen ticaretle birlikte istihdam yaratmak, Bölgenin gelir düzeyini arttırmak. Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Gönüllü işbirliği projeleri ile ortak bir amaç belirlemek, şehir ve bölge yurt dışı tanıtımı gerçekleştirmek, Çevre kaynaklarının hedefler doğrultusunda kullanımını sağlamak. Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Şehir ekonomisine uygun heyet ziyaretleri gerçekleştirerek fuarlar düzenlemek, Konser, Sergi , Festival gibi kültürel faaliyetler düzenlemek, Kamu diplomasisinin ekonomik altyapısını oluşturmak.
ATiK Tanıtım Videosu
Belediyeler Dostluk Grubu
Belediyeler Dostluk Grubu Başkanı
Robert ROGUSKİ
Polonya Türkiye Belediyeleri Dostluk Grubu ve Kobylka Belediye Başkanı

Robert Roguski - doğumlu. 25.041972r. 2006 yılından bu yana Belediye Başkanı Kobylka. Seçimlerin ilk turunda üç kez seçildi. 2002-2006 meclis üyesi, ofis başkanı.

1991 yılında VIII Lisesi'nden mezun oldu. Varşova Władysław IV. Onlardan Okulu'nda master derecesi aldı. Plock Paul Wlodkowica Yönetim Bilimleri Fakültesi ve Pazarlama okuyan - uzmanlık İnsan Kaynakları Yönetimi. 2005 yılında Yerel Yönetim ve Bölgesel Kalkınma yönünde Varşova Üniversitesi'nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2015 yılında Milli Savunma Akademisi'nde doktora çalışmalarına başladı.

Şehir Kobyłka ile ilişkili erken yaşlardan itibaren. Yönetici, sporcu, milli takım futbol Polonyalı başkanları ve belediye başkanlarının üyesi. Kültür Mazovie için Merit ödüllendirildi. Son takdir ve Kamu-Özel Ortaklığı alanında eylem vurguladı.

Belediye Başkanı Kobylka görev süresi boyunca pek çok onur, m.in aldı.:

Şehir Kobyłka Bölgesel Kalkınma rekabet Avrupa Komünü'nün Bakanlığı ile işbirliği içinde düzenlenen ikinci (Winner) Polonya'da siteyi, sınıflandırılmış
- Avrupa City. Avrupa Komünü Sıralaması - Avrupa Şehir 2008 Polonya'da yer AB fonlarının elde büyük başarıları övünebilir olduğunu gösterir. Onlar hesaba hem yerel otoriteleri ve iş, çiftçiler ve sosyal örgütler yarar tüm yardım programlarını, alınır.

Tarafından. Banka Gospodarstwa Krajowego ve danışmanlık firması Deloitte desteğiyle, Bölgesel Kalkınma Bakanlığı ile birlikte Gazeta PRAWNA tarafından hazırlanan sıralama. küçük kasaba arasında Kobylka AB fonlarından elde Mazovie bölgedeki en iyi olduğu ortaya çıktı. Şehir Kobyłka dn için ilk etapta. 20 Haziran 2007 yıl.

30 Ocak 2009 Kobylka sözde kategorisinde 1. sırayı aldığı haftalık özyönetim "Topluluk" bir ülke sıralamasında son yayımlandı. 

Poland ATİK Tanıtım Videosu
Belediyeler Dostluk Grubu
Polonya ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.