Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Kültürden ticarete, işbirliğinden tecrübe paylaşımına kadar gücü ikiye katlamak, Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Kardeş belediye protokolü imzalayarak farklı ülkelerdeki, Farklı kentlerin temsilcilerini buluşturmak, İş adamlarını bir araya getirmek ve proje geliştirmeleri için teşvik etmek, Gelişen ticaretle birlikte istihdam yaratmak, Bölgenin gelir düzeyini arttırmak. Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Gönüllü işbirliği projeleri ile ortak bir amaç belirlemek, şehir ve bölge yurt dışı tanıtımı gerçekleştirmek, Çevre kaynaklarının hedefler doğrultusunda kullanımını sağlamak. Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Şehir ekonomisine uygun heyet ziyaretleri gerçekleştirerek fuarlar düzenlemek, Konser, Sergi , Festival gibi kültürel faaliyetler düzenlemek, Kamu diplomasisinin ekonomik altyapısını oluşturmak.
ATiK Tanıtım Videosu
Belediyeler Dostluk Grubu
ATİK Denizli Başkanlığı Koordinatörlüğünde ATİK Genel Başkanı Aziz Şahin’in katılımı ile ATİK Denizli Başkanı Mustafa Esen’in Başkanlığında 125’inci ATİK Tanışma B2B Toplantısı yapıldı.

ATİK Uluslararası İşbirliği Konseyi Genel Başkanı Aziz Şahin ve ATİK Genel Merkez Danışmanı Ali Taşdemir ile Denizli’ye geldi ve üyelerle buluştu. Önemli iş insanılarının katıldığı toplantıda, ekonomi başta olmak üzere iş dünyasındaki gelişmeler değerlendirildi.

Ev sahipliğini Atik Denizli Şube Başkanı Mustafa Esen’in yaptığı toplantıda, iş adamları son dönemde yaşanan küresel ekonomik gelişmeler ve yapılması gerekenler  karşılıklı bilgi alışverişinde bulundu. Ayrıca her geçen gün büyüyen ATİK’e  kurulu ve konseye yeni üye olması için davet edilen iş insanlarına da bilgilendirme yapıldı.

ATİK Denizli Başkanı Mustafa Esen ,ATİK Denizli Başkanı Mustafa Ali Şuyun , ATİK Denizli Yönetim Kurulu  Üyeleri Tülin Akkol,Emrah Yavaşal,Serkan Sarı ATİK Denizli Komisyon Başkanlıkları  ve ATİK inovasyon çalışmalarını ATİK Genel Başkanı Aziz Şahin ,ATİK Genel Merkez Başkanlık Danışmanı Ali Taşdemir ile istişare ettiler. 

6b73dcdf 2a0d 4bdd 9342 3e7a4b34ae36 740x420 - ATİK Genel Başkanı Denizli’de Üyelerle Buluştu

“GÜZEL BİR ORGANİZASYON OLDU”

ATİK Denizli Şube Başkanı Mustafa Esen, “Genel Başkanımız Aziz Şahin, Denizli’de bizlerle birlikte oldu. Bugün yapılan organizasyonda da  ve konseyimize yeni üye olması için davet edilen iş insanları ile güzel bir çalışma yaptık. Felsefemizde de zaten iş dünyasının etik değerlerinin oluşturulmasına, toplumsal sorumluluk bilinciyle faaliyette bulunmasına yönelik çalışmalar var. Denizli’de de her geçen gün büyüyerek bu çalışmalar devam edecek” dedi.

ad204023 e039 48f6 8dde 53852f1c5f52 1024x768 - ATİK Genel Başkanı Denizli’de Üyelerle Buluştu

“ÇALIŞMALARIMIZ ARTARAK DEVAM EDECEK”

Denizli’ye geldiği için mutlu olduğunu söyleyen Avrupa Türk İşadamları İşbirliği Konseyi (ATİK) Genel Başkanı Aziz Şahin,  “Denizli ticari anlamda ’nin en önde gelen kentlerinden birisi olma özelliğini taşıyor. Özellikle ihracatta her yıl üstüne koyarak devam eden, başta tekstil olmak üzere  alanında ülke ekonomisine ciddi katkı sunan ve yıllık 5 milyar dolara dayanan ihracatı ile ülkemizin göz bebeği şehirlerimizden biri. Burada iş insanları arkadaşlarımızla istişarelerde bulunduk ve neler yapabiliriz, bunları konuştuk. Önümüzdeki dönemde de çalışmalarımız artarak devam edecek. Toplumsal, , sanatsal ve sportif hangi alanda olursa olsun, Denizli’ye bu noktada elimizden gelen hizmeti arkadaşlarımızla birlikte yapacağız” diye konuştu.

ATİK Denizli B2B Katılım Listesi :

Aziz Şahin - Savunma Sanayi 

Ali Demirtaş- Gıda 

Mustafa Esen/ Öz-İş İnşaat - Hazır Mutfak

Mustafa Ali Şüyün/Şehir Planlamacılığı

Tülin Akkol / Pazarlama Koordinatörü 

Emrah Yavaşal/ Arya Karton

Serkan Sarı / Esti Uluslarası İthalat-İhracat-ticaret A.Ş.

Özkan Bosum/ Lagomatex Textil 

Burhan Sabanoğlu/ Et’Ala

Nafiz Öz / İnşaat mühendisi

Hakan Bakırsoy / Bakırsoy Pen

Kutlay Memiş / Onımpex Tekstil 

Esra Tombultürk/ Procyon Elektrik

 

 

Poland ATİK Tanıtım Videosu
Belediyeler Dostluk Grubu
Polonya ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.